Psycholog – opiekun osób niepełnosprawnych w Łodzi – poszukiwany

Styczeń 22, 2018

POSZUKIWANY PSYCHOLOG - OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Fundacja ARGENTA poszukuje do swojego zakładu aktywności zawodowej w Łodzi osoby zainteresowanej podjęciem pracy jako psycholog - opiekun osób niepełnosprawnych. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z kierownictwem zakładu, a pod jej opieką znajdzie się grupa około 40 osób, w tym także osoby chorobami psychicznymi i upośledzone umysłowo.

Zadania na tym stanowisku obejmują:

  • udzielanie bieżących konsultacji osobom niepełnosprawnym zatrudnionym w zakładzie
  • wspieranie kierownictwa zakładu w procesie poprawiania warunków pracy w zakładzie - zapobieganie sytuacjom kryzysowym i niepożądanym
  • prowadzenie indywidualnych programów rehabilitacyjnych w zakresie rehabilitacji społecznej i zdrowotnej
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników - stosownie do posiadanych kwalifikacji w tym zakresie.

Praca dla nas to ciekawe wyzwanie zawodowe: możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącym przedsiębiorstwie społecznym, które nie tylko realizuje określone cele biznesowe, ale przede wszystkim stara się pomagać innym ludziom.

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę w wymiarze 3/4 etatu,
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, do  2500 zł brutto
  • praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji (szansa na rozwój zawodowy i awans).

NASZE WYMAGANIA

  • (niezbędne) kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku psychologa (ukończone studia kierunkowe),
  • (niezbędne) kreatywność i dobra komunikatywność,
  • (niezbędne) doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • (niezbędne) dobra obsługa komputera (pakiet MS Office 365)
  • (pożądane) znajomość zasad tworzenia i realizacji indywidualnych programów rehabilitacyjnych
  • (mile widziane) wiedza i umiejętności trenerskie w dowolnym zakresie związanym z aktywizacją społeczną i zawodową osób wykluczonych.

ZATRUDNIJ SIĘ U NAS!

Osoby zainteresowane pracą dla naszej fundacji prosimy o nadsyłanie ofert pracy zawierających CV drogą elektroniczną na adres poczta@argenta.ngo. Dodatkowe informacje o warunkach pracy można uzyskać pod numerem telefonu 887 092 915. Rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym aż do zatrudnienia odpowiadającej nam osoby. Na ofertach prosimy koniecznie dopisać klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych.

Komentarze wyłączone.